Web Sürümüne Geç

  Aslan 4 koldan

  Aslan 4 koldan
  01 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 20:25

  Ujfalusi'ye alternatif arayan sarı-kırmızılıların listesinde dört oyuncu var. Bursa ve Trabzon'un da isteyip alamadığı Manchester City'li Toure için Eboue de devreye girdi. Real Madrid'in gözden çıkardığı Carvalho ve PSG'de şans bulmakta zorlanan Lugano, tecrübesiyle ön planda

  Tomas Ujfalusi'nin sakatlığı ile planları alt üst olan Galatasaray, stoper transferi için düğmeye bastı. Önceki gün yapılan 'acil zirvede' adayları belirleyen yönetim, 4 yıldız için girişmelere başladı. Hedefte Real Madrid'in gözden çıkardığı Ricardo Carvalho, PSG'de şans bulamayan Diego Lugano, Manchester City'li Kolo Toure ve Barça'dan Andreu Fontas var.

  İSPANYOL SPORT DA YAZDI
  İspanyol spor gazetelerinden Sport, sarı-kırmızılıların, Barcelona'dan Andreu Fontas'la ilgilendiğini dün resmen duyurdu. Katalan ekibinin hocası Tito Vilanova'nın kadro planları arasında yer almayan 22 yaşındaki oyuncuyu, Malaga ve Real Zaragoza da istiyor. Stoperin yanı sıra sol bekte de görev yapabilen Fontas olursa, kiralanacak.

  PAZARTESİYE KADAR BİTECEK
  Şampiyonlar Ligi için UEFA'ya kadrosunu pazartesi günü vermek zorunda olan yönetim, listeyi geniş tutuyor. Fontas olmazsa, Carvalho, Lugano ve Toure için kulüpleriyle masaya oturulacak. Fildişili Toure için Eboue'nin de devrede olduğu öğrenildi. Yönetim, en geç pazartesi günü bir stoperi borsaya bildirecek.

  Savaş ÇORLU

  Etiketler Galatasaray
  Yükleniyor