Web Sürümüne Geç

  Terim'den transfer açıklaması

  Terim'den transfer açıklaması
  01 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 21:30

  Ujfalusi'nin sakatlanmasının ardından savunmaya takviye yapılmasını isteyen Fatih Terim, GS TV'ye verdiği röportajda stoper transferiyle ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

  GS TV'ye röportaj veren Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ujfalusi'nin şok sakatlığının ardından izlenecek politika hakkında konuştu.

  "Ujfalusi'nin sakatlığı bizim adımıza üzücü bir gelişme oldu elbette. Önemli bir oyuncumuz kendisi. Bir senedir oturmuş bir savunma hattına sahiptik ve bu istikrarı düşündüğünüzde gerçekten önemli bir kayıp takım açısından" diyerek savunmada yakaladıkları istikrarın bozulduğunu dile getiren Terim sözlerine şöyle devam etti:

  "Bu sakatlık ve bir de Engin Baytar'ın cezası bizi sıkıntılı bir döneme soktu. Pazartesi gününe kadar UEFA'ya resmi takım listesini teslim etmemiz gerekiyor. En kısa sürede transfer yapmayı planlıyoruz. Bu kadar dar bir zaman diliminde nasıl hareket edeceğimizi ben de çok merak ediyorum. Basında yine bir sürü transfer iddiaları dolaşmaya başladı. Mesela Diego ugano. Bunların hiçbirisi doğru değil. Zaten yönetim de herhangi bir açıklama yapmadı. Defansa takviye yapacağız, tek gerçek olan bu."
  Etiketler Fatih Terim
  Yükleniyor