Web Sürümüne Geç

  Borsaya "Necati Ateş" açıklaması

  Borsaya "Necati Ateş" açıklaması
  02 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 16:13

  Galatasaray Spor Kulübü, futbolcusu Necati Ateş'in Eskişehirspor'a transferi konusundaki görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

  Galatasaray Spor Kulübü'nün, futbolcusu Necati Ateş'in Eskişehirspor'a transferiyle ilgili açıklamasında, "Profesyonel futbolcularımızdan Necati Ateş'in Eskişehirspor Kulübü'ne transferi için resmi görüşmelere başlanmıştır." denildi.

  Eskişehirspor Sportif Direktörü Tüzün: Necati Ateş ile 3 yıllığına anlaştık"
  Eskişehirspor Sportif Direktörü Zafer Tüzün de yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'un, takımını güçlendirmek için eksik gördüğü noktalara transferler yaptığını kaydetti.

  Eskişehirspor'un forvet eksiğini gidermek için çalışmaları hızlandırdıklarını ifade eden Tüzün, şöyle konuştu: ''Bir süredir görüştüğümüz Necati Ateş'in transferini sonlandırdık. Necati Ateş ile 3 yıllığına anlaştık. Necati, Salı günü resmi sözleşmeye imza atacak. Nokta bir transfer oldu. Necati, Eskişehirspor forması altında faydalı olacaktır. Necati, bundan böyle gollerini kırmızı-siyahlı forma için atacak.''

  Tüzün, Ateş'in transferini Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal ve Eskişehirspor Mali Asbaşkanı Mustafa Kozanlıoğlu ile gerçekleştirdiklerini de sözlerine ekledi.


  Yükleniyor