Web Sürümüne Geç

  Yazık oldu

  Yazık oldu
  03 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 01:31

  "Galatasaray karşısında iyi mücadele ettik. Bazen doğru şeyleri yapmak kazanmak ya da puan almak için yetmiyor. Oyuncularımı kutluyorum"

  BURSASPOR'un hocası Ertuğrul Sağlam, "Galatasaray maçından puansız ayrıldığımız için üzgünüm" dedi. Futbolda başarıyı etkileyen faktörler olduğunu anlatan Sağlam, "Bizim açımızdan yazık oldu diyeceğimiz bir maç. Futbolda başarıyı etkileyen faktörler var. Hata yapmayacaksınız. Şans sizin yanınızda olacak. Bazen doğru şeyleri yapmak kazanmak ya da puan almak için yeterli olmuyor. İyi mücadele ettik. Perşembe gününden sonra bu mücadele ortaya koymak bizim adımıza güzeldi" diye konuştu.

  BAŞIMIZI EĞMEYECEĞİZ
  GALATASARAY'ın iyi bir takım olduğunu kaydeden Sağlam şöyle devam etti: "Seyirci avantajı var. Bu baskı hakemin üzerinde etkili oluyor. Buna rağmen 3-1 geriye düştükten ve tükenmeye başladığımız dönemde oyuncularımız oyuna sahip çıktı. Golü bulduk. 3 dakika uzatmada dahi arayış içerisindeydik. Olmadı, yapamadık. Kafamızı önümüze eğecek bir durum yok. Milli arayı iyi değerlendirip eksiklerimizi kapatacağız."

  Etiketler Ertuğrul Sağlam
  Yükleniyor