Web Sürümüne Geç

  Gitmedin Milan

  Gitmedin Milan
  07 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 23:13

  Sezon başından beri "Git" denilen Milan Barosteklifleri elinin tersiyle itti, transferin son gününde de ikna olmadı. Herkes, "Terim ondan yararlanır" derken Çek futbolcu Genoamaçı kadrosuna bile dahil edilmedi

  Galatasaray'ın verimsizliği ve yüksek maliyeti nedeniyle gözden çıkardığı, gitmesi için her türlü kolaylığı sağladığı Milan Baros defterini iyice kapattı. Sezon başından beri hazırlık ve resmi maçlarda kadroya alınmayan Baros, milli maç arasından yararlanılarak bugün oynanacak olan Genoa kadrosunda da yok. Milli oyunculardan yoksun olunması, takımda golcü bulunmamasına rağmen Fatih Terim, Baros'u düşünmedi. Böylece Çek futbolcu ile ipler koparıldı. Florya'da tek başına çalışacak olan Baros'un A2 takımına gönderilmesi düşünülüyor. Baros, Çin ve ABD'den gelen teklifleri, "G.Saray'da 2 milyon 700 bin euro alıyorum. Daha az paraya gitmem" diyerek kabul etmemişti.

  OCAK AYINDA BEDELSiZ AYRILACAK
  G.Saray'da bu gelişmeler yaşanırken Baros'un menajeri Pavel Paska da önemli bir açıklama yaptı. Paska, "Transferin son günü bir Moskova takımıyla pazarlık masasındaydım. Anlaştık ama G.Saray'ın istediği bonservis transferin gerçekleşmesini önledi" diye konuştu. Paska; Rus, İspanyol, Yunan ve Birleşik Aram Emirlikleri'nden teklifler aldığını da belirterek şunları söyledi: Milan oynamasa bile bu parayı alacak. Ocak ayında da bedelsiz olarak istediği kulübe imza atacak. Bu durumda ara transfer dönemine kadar beklemimiz gerekiyor."

  A2 TAKIMINDAN TAKVİYE
  Fatih Terim, Baros'u Genoa maçı kadrosuna almazken, milli oyuncuların yokluğunda yeni transferler Cris ve Furkan dışında başta Mertan olmak üzere A2 takımından da takviyeler yaptı. Ligde 11 maç ceza alan Engin Baytar da kadroda. Kafilede şu oyuncular bulunuyor: Ufuk, Eray, Cris, Hüseyin, Gökhan, Çağlar, Sabri, Melo, Amrabat, Mertan, Ceyhun, Furkan, Engin, Yekta, Riera, Sercan, Berk.
  Etiketler Milan Baros
  Yükleniyor