Web Sürümüne Geç

  Elbet gelecek

  Elbet gelecek
  08 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 01:49

  Tüm çabalara rağmen Real Madrid'de kalan Kaka'dan umudunu kesmeyen G.Saray'ın hocası, "Gelecekte ne olacağını birlikte göreceğiz" diye konuştu

  HER TAKIMIN GÜCÜNE GÜÇ KATAR
  G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kaka'nın bir gün sarı-kırmızılı formayı giyeceğine inandığını söyledi.... İtalyan Sky Sports kanalına konuşan tecrübeli hoca, "G.Saray'ı mükemmel bir takım haline getirmeye çalışıyoruz. O nedenle Kaka her zaman benim aklımda olan bir oyuncuydu. Başkanımız da benim gibi onu takımda görmeyi çok istiyordu. Çünkü onun kalitesinde bir futbolcu gideceği her takıma güç katar" şeklinde konuştu.

  ÇOK İSTEDİK AMA YETERLİ OLMADI
  Brezilyalı yıldızın şimdilik Real Madrid'de kaldığını hatırlatan Terim, "Bizim isteğimiz şimdilik onu İstanbul'a götürmeye yetmedi ama gelecekte neler olacağını hep birlikte gereceğiz" ifadesini kullandı. Konuşmasının bir bölümünü de çalıştırdığı İtalyan kulüplerine ayıran kurt teknik adam, şunları söyledi: "Fiorentina ve Milan'da güzel günler geçirdim. Gönlüm her zaman Fiorentina ile birlikte. Milan, Şampiyonlar Ligi şampiyonu olabilir."

  NET KONUŞMADIM
  Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal, hiçbir zaman "Kaka'yı alacağız" şeklinde bir ifade kullanmadığını dile getirdi... Brezilyalı yıldıza Galatasaray formasını giydirmeyi çok istediklerini vurgulayan Aysal, "Ancak ben her zaman onunla ilgilendiğimizi söylesem de birileri anlamak istediği gibi anladı ve 'Kaka'yı alacağız' demişim gibi bir algı oluştu. Kendisi ile herhangi bir görüşmemiz de olmadı. Bence artık bu konu kesin olarak kapanmalı" yorumunu yaptı.

  GÖRÜŞTÜK!
  Başkan Ünal Aysal, "Kaka ile görüşmedik" dese de yardımcısı Refik Arkan sambacı ile görüştüklerini söyledi. Arkan, "Görüşülmesine görüşüldü ama bir oyuncunun alınması için belirli koşullar var. Kaka pahalı bir futbolcu. Bazı sebepler aramıza katılmasına engel oldu" dedi.

  Etiketler Ünal Aysal, Kaka
  Yükleniyor