Web Sürümüne Geç

  Ayaklarım titredi

  Ayaklarım titredi
  09 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 23:56

  Yeni transfer Furkan'dan Fotomaç'a samimi açıklamalar:

  Galatasaray'ın Kayserispor'dan transfer ettiği Furkan Özçal kendisini bulutların üstünde hissettiğini söyledi. İlk röportajını Türk spor basının bir numarası FOTOMAÇ'a veren 22 yaşındaki futbolcu, Galatasaray'a transferinin kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu ifade ederek, "Transferin son günüydü ve saat 15.00'te menajerlerim bana 'Galatasaray'la anlaştık' deyince çok sevindim. Galatasaray'da oynamak her futbolcuya gurur verir. Ayrıca Fatih Terim gibi bir hoca ile çalışmak her futbolcu için bence büyük bir şanstır" diye konuştu.

  REKABETTEN KORKMUYORUM
  Ayağının tozuyla Genoa maçında ilk kez forma şansı bulan ve büyük heyecan yaşadığını kaydeden Furkan sözlerine şöyle devam etti: "Özel maç olmasına rağmen kalbim hızla attı. 'Ayaklarım titremedi' dersem yalan olur. Maçta üzerime düşeni yapmaya çalıştım ama uyum sağladıkça daha iyi olacağımı düşünüyorum. Her takımda olduğu gibi burada da güzel bir rekabet olacak elbette, bende çok çalışarak bu rekabetin içinde olmak istiyorum."

  HER YERDE OYNARIM
  Furkan, Galatasaray'ın çok geniş bir kadrosu bulunduğunu ama rekabetten çekinmediğini de kaydetti. Orta sahanın her yerinde rahatlıkla forma giydiğini ifade eden genç oyuncu, "Kayserispor'da defansa dönük bir pozisyonda oynuyordum. Burada hocam nasıl uygun görürse elimden geleni yaparım" diye konuştu. Furkan Özçal, 1.5 yıl Kayseri'de birlikte oynadıkları Nordin Amrabat ile yeniden buluştukları için mutlu olduğunu da söyledi.

  Yükleniyor