Web Sürümüne Geç

  İmparator

  İmparator
  11 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 22:04

  Şampiyonlar Ligi Magazin, Terim'le röportajını "O, Türk futbol tarihinin efsanelerinden; Fatih Terim. O, gerçek bir imparator" övgüleriyle sundu

  Heyecanla beklenen Devler Ligi öncesi, organizasyonun resmi programı Şampiyonlar Ligi Magazin, Fatih Terim'i mercek altına aldı. "O, Türk futbol tarihinin efsane isimlerinden biri. Fatih Terim. O, gerçek bir imparator" övgüleriyle başlayan röportajda, tecrübeli çalıştırıcı önemli açıklamalar yaptı. "Fatih Terim dendiğinde Galatasaray, Galatasaray dendiğinde Fatih Terim'in akla gelişinin gurur verici olduğunu belirten Terim, özellikle UEFA Kupası'nın önemine dikkat çekerken, şöyle devam etti: "Benim felsefemi sahaya yansıtan, oyunun her bölümünde atağı düşünen, izleyenin ve oynayanın zevk aldığı bir futbol benim önde gelen düşüncemdir."

  BENiM iÇiN iMKANSIZ DiYE BiR ŞEY YOKTUR
  Fatih Terim'in, röportajındaki son sözleri ise şu oldu: "Hiç kolay değil, gerçekçi olmak gerekirse çok zor. Ama imkansız diye bir şey yoktur. Hedeflerimiz arasında Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu da vardır. Olur, olur; olmaz, olmaz. Ama insan hayal ettiği müddetçe yaşar. Yapılmamışları yapmak, tamamlanmamışları tamamlamak hem benim hem de Galatasaray camiasının önemli bir prensibi.
  İnşallah buna kavuşuruz."

  BURAK YILMAZ: FATİH TERİM DİKTATÖRDÜR!
  Şampiyonlar Ligi Magazin programı yapımcıları, Fatih Terim'in yanı sıra sarı-kırmızılıların yeni transfer Burak Yılmaz ile de bir röportaj yaptı. Burak hocasını şu ilginç sözlerle tanımladı: "Son derece diktatör, sert. Söylemek istediğini şakayla karışık da söylüyor ama kesinlikle prensiplerinden taviz vermiyor. Bence de böyle olmalı."

  'ŞANSLARI OLDUKÇA YÜKSEK'
  Programda, G.Saray'ın Terim yönetiminde büyük başarılar kazansa da Devler Ligi'nde gruptan hiç çıkamadığı hatırlatıldı. Sarı-kırmızılıların Kupa 1'deki en büyük başarısının 1989'daki yarı final olduğu anımsatılırken; bu sezon M.United, Braga ve Cluj ile mücadele edeceği gruptan çıkma olasılığının oldukça yüksek olduğu belirtildi.

  'KAKA SOHBETi YAPTIK'
  Real Madrid'in hocası Mourinho, Kaka'nın mevkisinde elinde daha iyi oyuncular olduğunu belirterek, "Ocak ayına kadar kararını vermiş olacak.
  Dostlarımla onunla ilgili sohbetlerimiz oluyor" dedi. Mourinho'nun Terim'i kast ettiği belirtildi.
  Etiketler Fatih Terim
  Yükleniyor