Web Sürümüne Geç

  "Avcı'nın Selçuk kararı..."

  "Avcı'nın Selçuk kararı..."
  12 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 19:46

  Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Divan Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada Abdullah Avcı'nın Selçuk İnan kararını değerlendirdi. Milli takımdaki kararların Abdullah Avcı'ya ait olduğunu söyleyen Öztürk "Avcı gibi bir profesyonelin kararlarını eleştirmem söz konusu olamaz" dedi.

  Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, bugün yapulan Divan Kurlu Toplantısından sonra basın mensuplarının sorularını cevapladı. Öztürk, "Türkiye'de futbol anlamındaki en büyük profesyonelin seçimlerini, amatör bir futbol seyircisi olarak tartışıp eleştireceğim. Böyle bir şey kesinlikle söz konusu değildir" dedi. Öztürk, Abdullah Avcı'nın Selçuk İnan'ı ilk 11'de kadroya almamasına net bir dille , "Abdullah Avcının başarılı bellidir." diyerek cevapladı.

  ABDULLAH AVCI'NIN BAŞARILARI BELLİDİR

  Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan'ın, (A) Milli Takım'ın Hollanda ve Estonya maçlarında teknik direktör Abdullah Avcı tarafından ilk 11'e alınmamasına yönelik sorulan soruya ise Adnan Öztürk, Avcı'yı eleştirmesinin söz konusu olamayacağını kaydederek, ''Burada, 3 buçuk saat oturup kurumsallık anlatacağız, futbolu, sporu uzmanların yönetmesi gerek' diyeceğiz, sonra da (A) Milli Takım'ın teknik direktörünü, futbol anlamında en büyük profesyonelin seçimlerini amatör bir futbol seyircisi olarak tartışıp eleştireceğim. Böyle bir şey kesinlikle söz konusu değildir. Kendisine canı gönülden başarılar diliyorum. Kendisinin bugüne kadarki başarıları da bellidir. Kimse bir günde kahraman da, başarısız da olmaz. Biz zaten böyle konulara hiç girmeyiz.'' dedi.
  Etiketler adnan öztürk
  Yükleniyor