Web Sürümüne Geç

  İşte çilekler

  İşte çilekler
  12 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 23:59

  G.Saray, transferin son gününe kadar yıldız oyuncu ararken elindekilere ciddi talipler çıktı. Ada'nın dev kulüpleri; Selçuk, Umut ve Amrabat'ı izliyor

  G.Saray, başkan Ünal Aysal'ın deyimiyle "Rüya takım" a büyük bir yıldız (Çilek) transfer edecekti. Ancak planlar gerçekleşmedi. Sarı-kırmızılı takımın elindeki yıldızlara ise İngiltere'den talipler çıktı. Selçuk İnan, Umut Bulut ve Nordin Amrabat için İngiliz ekiplerinin istatistikçileri takibe başladı. İstatistikçilerin G.Saray'ın oynayacağı Manchester United maçında tribünde olacakları da öğrenildi. Görevliler bu oyuncuların sadece G.Saray'daki değil, milli takımlardaki performansları için de seferber oldu. Takip eden takımlar içinde Aston Villa, Southampton ve Reading var.

  İNGİLİZLER DIŞINDA ALMAN VE İTALYANLAR DA DEVREDE
  İstatistikçilerin ara transfere kadar izleyecekleri oyuncular hakkındaki raporlarını kulüplerine verecekleri belirtiliyor. Fransa'nın Toulouse takımından satış opsiyonlu kiralanan Umut Bulut için de menajerlerin G.Saray ile görüşüp işi bitirmeyi düşündükleri öğrenildi. Avrupa hayalini her zaman dile getiren Selçuk İnan için Aston Villa, Southampton ve Reading dışında İngiltere'de başka kulüplerin de devreye girebileceği konuşuluyor. Selçuk İnan'ı Trabzonspor'da oynarken de takip eden bazı Alman ve İtayan takımlarının da görevlilerini Türkiye'ye göndereceği öğrenildi.

  Etiketler Galatasaray
  Yükleniyor