Web Sürümüne Geç

  Pubis kabusu döndü

  Pubis kabusu döndü
  12 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 00:02

  G.Saray'da daha önce birçok oyuncunun başını yakan pubis sakatlığı şimdi de Dany'nin peşinde. Kamerunlu bu yüzden milli takımdan ayrıldı

  Galatasaray'A Gaziantepspor'dan büyük umutlar ile transfer edilen Dany'nin müzmin sakatlığının bulunması teknik heyeti korkutmaya başladı. Kamerun Milli Takım kampından kendi isteği ile ayrılan Dany'nin, pubis hastalığının bulunduğu ve zorlanmaya bağlı olan durumlarda, sakatlığının nüksedebileceği ifade ediliyor. Ujfalusi'nin sezonu kapatmasından sonra Dany'nin de böyle bir durumunun olması sarı-kırmızılı teknik heyeti adeta şok etti.

  TERiM DURUMA EL KOYDU
  Fatih Terim bu konuda her türlü tedbiri alacaklarını belirtti. Terim'in, Kamerunlu savunma oyuncusunun pubisi için doktorlardan sürekli bilgi aldığı ifade ediliyor. Galatasaray'da bir dönem başta Arda olmak üzere birçok futbolcuda yaşanan pubis hastalığının, Dany ile yeniden gündeme gelmesi pubis kabusu geri mi döndü yorumlarını da beraberinde getirdi.
  Teknik kadro idmanlarda bile Dany ile yakından ilgileniyor.

  PUBİS NEDİR?
  Kasık bölgesinde görülen aşırı kullanım sakatlıklarından biridir. Uyluk iç yan kaslarının kasığa yapıştığı bölgede ağrı ile kendini gösterir. Nedeni yetersiz egzersiz ve aşırı yüklemedir.

  Savaş ÇORLU
  Yükleniyor