Web Sürümüne Geç

  Son çilek!

  Son çilek!
  15 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 01:22

  Ganso ile ilgilenen Gremio'nun menajeri Pelaipe, "Avrupa'nın zenginleri de onu istiyor. Türkiye'den bir takım 15 milyon euro'luk deli bir teklif yapmış" dedi

  Kaka'nın Real Madrid'de kalması üzerine 'çilek' transferini ocak ayına erteleyen Galatasaray'da yeni hedefin Santos'un yıldızı Ganso olduğu iddia edildi. Haberin kaynağı ise Gremio'nun genel menajeri Paulo Pelapie. Pelapie, Portekiz'in Abola gazetesine yaptığı açıklamada, "Ganso için henüz bir transfer görüşmesi yapmadık. Ama durumu gözlemliyoruz. Avrupa'nın zengin takımları da onu istiyor. Porto bir tanesi. Türkiye'den zengin bir takımın da 15 milyon euro gibi deli bir teklifle Santos'un kapısını çaldığı bize söylendi" dedi. Bu takımın G.Saray olduğu ileri sürüldü.

  ALEX'İN VARİSİ OLARAK GÖSTERİLİYOR
  22 yaşındaki Ganso, stili ve yeteneğiyle Brezilya'da F.Bahçeli Alex de Souza'nın varisi olarak gösteriliyor. Orta sahada hücuma dönük görev yapan Ganso, 2008 yılından beri forma giydiği Santos'ta 154 maçta 35 gol attı. 2015'e kadar sözleşmesi bulunan yıldızın bonservisi 18 milyon euro civarında.

  Etiketler Ganso
  Yükleniyor