Web Sürümüne Geç

  Yine tarih yazacağız

  Yine tarih yazacağız
  16 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 01:13

  "Galatasaray orada daha önce tarih yazmıştı. Yine niye olmasın! Manchester karşısında korkmadan, iyi işler yapmaya çalışacağız"

  Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, çarşamba akşamı Manchester United karşısında iyi sonuç almak istediklerini söyledi. Deplasmanda oynayacakları karşılaşmada yine hücuma dönük oynayacaklarını söyleyen Terim, "Galatasaray orada bastıracak. Şartlar ne olursa olsun en iyi netice için gideceğiz. Rakibimize saygı duyuyoruz. Ama biz de saygı duyulacak bir iş yapmak istiyoruz. İnşallah oyuncularım bu bilinç içinde hareket edecek" dedi. 20 sene önce Galatasaray'ın Manchester United'ı elediği karşılaşmayı da hatırlatan Fatih Terim sözlerine şöyle devam etti:

  KAZANMAK iSTiYORUZ
  "Galatasaray orada 3-3'lük sonuç elde ederek tarih yazmıştı. Yine niye olmasın! Mağlup olmaktan korkmadan, kazanmak için oynayacağız. Mağlup olabiliriz, gol yiyebiliriz hiç önemli değil. İngiltere'ye korkmadan oynamaya, iyi şeyler yapmaya gideceğiz." Başarılı hoca Antalya maçıyla ilgili ise şunları söyledi: "Geçen sezon Antalyaspor'u iki maçta da yenememiştik. Şampiyonlar ligi maçları öncesi ve sonrasında puan kayıplar olur. Puan kaybetmediğimiz ve gol yemediğimiz için mutluyum."

  Etiketler Fatih Terim
  Yükleniyor