Web Sürümüne Geç

  Konsantrasyon

  Konsantrasyon
  18 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 00:24

  "Tamamı kaliteli oyunculardan kurulu bir ekibe karşı oynayacağız. Ama biz de G.Saray'ız. Takım olarak sadece o maçı düşünüyoruz, kesinlikle çekinmiyoruz"

  Devler Ligi'ndeki Manchester United karşılaşmasına kilitlenen Cimbom'un formda golcüsü Umut, İngiliz futbol devinden çekinmediklerini dile getirdi... Avrupa'nın en zor deplasmanlarından birinde, tamamı kaliteli oyunculardan kurulu bir takıma karşı oynayacaklarını dile getiren tecrübeli santrfor, "Ancak biz de Galatasaray'ız. Hocamızın verdiği taktikler doğrultusunda en iyi şekilde mücadele edip, İstanbul'a puan ile dönmeye çalışacağız. Kolay olmayacağını biliyoruz. Ama takım olarak kendimize güveniyoruz. Galatasaray'a yakışacak bir sonuç alacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

  TÜM OYUNCULARA ÖNLEM ALMAMIZ GEREK
  Manchester United'ın özellikle hücumda son derece etkili bir takım olduğunun altını çizen Umut, sözlerini şöyle sürdürdü: "Rakibimizi bireysel olarak değil, takım olarak değerlendirmeliyiz. Maçın başından sonuna kadar sadece birkaç futbolcuya değil, tüm oyunculara önlem almamız gerek. Arkadaşlarımızın büyük bir kısmı Şampiyonlar Ligi tecrübesine sahip olmasa da uluslararası deneyimi olanlar çok. Zor bir rakiple oynayacak olmanın getirdiği konsantrasyon ve bütünlük ile Şampiyonlar Ligi'ne iyi başlamak istiyoruz. Öncelikli hedefimiz gruptan çıkmak. Tabii ki sonrasında daha iyi noktalara ulaşmak istiyoruz."r
  Etiketler Umut Bulut
  Yükleniyor