Web Sürümüne Geç

  Limitinizi aşın

  Limitinizi aşın
  18 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 00:09

  Her zamanki prensibi, 'Yenilmek kolay, yenmek olay'ı hatırlatan İmparator, "Normal performansınızın üstüne çıkarsanız olayı başarabilirsiniz" dedi

  G.Saray'da gözler Manchester United maçına çevrilirken, Fatih Terimoyuncularına zaferin şifrelerini veriyor. Tecrübeli hocanın, Old Trafford'da destan yazmanın ilk şartını, herkesin kendi performansının üstüne çıkması olarak açıkladığı öğrenildi. Terim'in, "Ligdeki gidişatınızdan memnunum. Ancak bu ManU gibi bir devi alt etmeye yetmez. Herkes limitini zorlamalı hatta aşmalı. Bu maçlarda yenilmek kolay, yenmek olaydır. Siz olayı başarın" dediği bildirildi.

  MAĞLUBİYETTEN KORKMADAN OYNAMALIYIZ. BUGÜN KAYBETSEK BİLE YARIN KAZANIRIZ!
  Fatih Terim, G.Saray TV'ye yaptığı açıklamada ise Manchester'ın maçın favorisi olduğunu söyledi. Deneyimli çalıştırıcı, "Mağlubiyeti anlayışla karşılayabiliriz. Bizim niyetimiz orada iyi oynayabilmek ve yapılmamışı başarmak. Manchester'da kimler var, nasıl oynar bundan kuşkumuz yok. Mühim olan biz ne yaparız. Sonuç ne olursa olsun her yerde mağlubiyetten korkmadan oynamalıyız. Bugün kaybetseniz de yarın kazanırsınız" dedi.

  6.'SINDA ZiNCiRi KIRMAK iSTİYOR
  Fatih Terim, G.Saray ile 6. kez Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterecek. İmparator, önceki 5 deneyiminde hiç gruptan çıkamadı. 30 maç yapan tecrübeli hocanın karnesinde 8 galibiyet, 6 beraberlik, 16 yenilgi var. 2000'de grupta 3. olup ardından UEFA Kupası'nı alan Terim, bu kez zinciri kırmak istiyor.

  12 ASLAN İLK KEZ
  Aslan'da; Selçuk, Muslera, Engin, Semih, Dany, Çağlar, Ceyhun, Ufuk, Emre Çolak, Yekta, Umut va Hakan ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde forma giyecek. Cris 58 maçla en tecrübeli isim. Eboue 48, Hamit Altıntop 27 kezle onu izliyor.

  STARK YÖNETECEK
  UEFA, M.United-G.Saray maçında Alman hakem Wolfgang Stark'ı görevlendirdi. Stark, geçen yıl Atl. Madrid'in şampiyon olduğu UEFA Ligi finalini yönetmişti.

  Savaş ÇORLU
  Etiketler Galatasaray
  Yükleniyor