Web Sürümüne Geç

  İstanbul'da rahat edemeyecekler

  İstanbul'da rahat edemeyecekler
  20 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 02:23

  "Umut'un erken sakatlığı planımızı bozdu Bazı anlarda tecrübe eksikliğini hissettik. İlginç bir maçtı. Farklı kaybedebilir veya kazanabilirdik. Son hamlede sıkıntılıydık"

  G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, ManU yenilgisinden çok fazla ders çıkarmaları gerektiğini söyledi. Mağlubiyete üzüldüğünü dile getiren tecrübeli hoca, "Rakip kim olursa olsun kaybetmek hoş değil. Ancak sevindiğim taraflar da var. Kulübedekiler dahil rakibin tüm oyuncuları herkes tarafından tanınıyor. Böyle bir takıma karşı deplasmanda kora kor mücadele etmek kolay değil. Biz bunu başardık. Maçın başında biraz sıkıntı yaşasak da devre sonuna doğru dengeyi sağladık, hatta daha iyi oynadık. Süper Lig'in üstünde bir performans sergiledik" dedi.

  BU SEVİYEDEKİ HAKEM PENALTIYI GÖRMELİ
  Ferguson'ın tedirgin olduğunun hatırlatılması üzerine, "İstanbul'da daha çok tedirgin edeceğiz" ifadesini kullanan Terim, şöyle devam etti: "Umut'un sakatlığı planımızı bozdu. Onun yanında bazı oyuncular tecrübesizlikten etkilendi. Daha farklı da yenilebilirdik ama kazanabilirdik de. Direklerde patlayan toplar, verilmeyen penaltılar var. Maçın başındaki pozisyon bariz penaltı. Bu seviyedeki hakemler bunu görmeli."

  Etiketler Fatih Terim
  Yükleniyor