Web Sürümüne Geç

  Sıkıntı yok devam

  Sıkıntı yok devam
  20 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 02:27

  Güçlü rakibini sahasında sıkıştıran sarı kırmızılı ekibin üç topu direkten döndü

  Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'ne belki puanla başlayamadı ama Manchester United karşısında oynadığı futbolla 'Avrupa Fatihi' unvanının boşuna olmadığını bir kez daha gösterdi. 7. dakikada Carrick'in attığı golle geriye düşen temsilcimiz, hiç moralini bozmadan maçı Manchester United'ın sahasına yıkmayı başardı. Başa baş oynayan Galatasaray arka arkaya pozisyonlar bulsa da talihsizliğini bir türlü kıramadı.

  SON ANA KADAR SAVAŞTILAR
  Cimbom'da 10. dakikada Amrabat'ın muhteşem şutu, 39. dakikada Hamit, 56. dakikada ise Selçuk'un kafa vuruşu direğe takıldı. Galatasaray, Manchester karşısında bir türlü beraberliği yakalayacak golü atamasa da oynadığı futbolla gelecek için umut verdi. Nitekim bu istatistiklere de yansıdı.
  Aslan rakibinden daha fazla koştu (115 km-112 km), daha fazla isabetli şut (5/6) attı. Ortalarda da Manchester'ın sadece bir üstünlüğü (18-17) vardı.

  DEVLER LİGİ HEYECANI
  Galatasaray'da 7 futbolcu ilk kez Şampiyonlar Ligi heyecanını tattı. Selçuk İnan, Umut, Semih, Dany ve Muslera, ayrıca sonradan giren Emre de Manchester maçında ilk kez Devler Ligi'nde sahne aldı.
  Etiketler Galatasaray
  Yükleniyor