Web Sürümüne Geç

  Sakın rakibi küçümseme

  Sakın rakibi küçümseme
  22 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 01:46

  G.Saray'ın teknik patronu "Üç maçtır kazanamayan Akhisar puana gelecek" dedi ve ekledi: Buna fırsat vermeyin. Sıkıntıya düşmeyelim

  G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, yarın oynayacakları Akhisar maçı öncesi oyuncularını uyardı. Rakiplerinin çok koşan ve mücadele eden bir takım olduğuna dikkat çeken tecrübeli hoca, "Üç haftadır maç kazanamıyorlar. İstanbul'a puan koparmaya gelecekler. Şampiyonlar Ligi maçımızı unutun ve hemen bu maça odaklanın. İşimizi sıkı tutmazsak üzülebiliriz. Bu da tüm planlarımızı bozar. Size güveniyorum. Zor bir periyot bizi bekliyor" dedi.

  ORTA ALANI KAPATACAK
  Akhisar maçında kendilerinin de çok koşmaları gerektiğini açıklayan tecrübeli hoca uyarılarını şu şekilde sürdürdü: "Kesinlikle rakibi ciddiye alın ve küçümsemeyin. 90 dakika boyunca maçı kazanmayı onlardan daha çok istemeliyiz. Böyle maçlarda rakipler kendilerini göstermek için ekstra oynarlar.
  Buna şans tanımayın." Terim'in, Akhisar maçında orta sahayı güçlü tutmayı planladığı ve Manchester maçındaki dörtlüyü sahaya süreceği ifade edildi.

  MECBURİ ROTASYON
  Fatih Terim'in takımda bazı isimleri dinlendireceği, bazı isimlerin ise form durumlarından memnun olmadığı için rotasyona gideceği öğrenildi. Takımda Semih-Cris, Hakan Balta-Çağlar, Amrabat-Emre, Melo-Yekta değişimlerinin her an başlayabileceği ifade ediliyor.
  Etiketler Fatih Terim
  Yükleniyor