Web Sürümüne Geç

  Aslan'a tam destek

  Aslan'a tam destek
  24 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 02:01

  Sarı-kırmızılılar, TT Arena'yı doldurarak görevini yaparken "Böyle oynayın canımızı verelim" şeklinde pankartlarla futbolculara büyük moral verdi

  Galatasaray taraftarları, Akhisar Belediyespor mücadelesinde Türk Telekom Arena'ya akın ederek takımına büyük destek verdi. Hafta içi Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United'a karşı Old Trafford'tan yenilgi ile ayrılmasına rağmen oynadığı mücadeleci futbol ile olumlu eleştiriler alan Galatasaray'a taraftarı sahip çıktı. TT Arena'da açtıkları pankartlarla takımına mesaj yollayan sarı-kırmızılılar, "Böyle oynayın canımızı verelim" şeklinde yazılarla futbolculara moral aşıladı. Taraftarlar, her golden sonra büyük coşku yaşadı.

  ABD ve Fransa'ya tepki gösterildi...
  Farklı alınan galibiyetle tribünlerde şampiyonluk şarkıları söylenirken, taraftarların yüzünde mutluluk vardı. Bu arada sarı-kırmızılı taraftarlar, Hz. Muhammed'e hakaret içeren ABD'deki film ve Fransa'daki karikatür krizlerine göndermede bulunan dev bir pankartı maç öncesi tribünde açtı. Pegasus tribününe asılan pankartta, "Ey Yüce Peygamber! Senin hürmetine yaratıldı tüm alemler. Cezasız kalmaz elbet o filmler, karikatürler" ifadelerine yer verildi.

  YEMEK FİYATLARI PAHALI BULUNDU
  Sarı-kırmızılı taraftarlar, TT Arena içinde bulunan büfelerin pahalılığından yakındı. Aileleri, çocukları ve yakınları ile maç geldiklerini hatırlatan taraftarlar, "Biz takımımıza her türlü fedakarlığı yapıyoruz ancak yemek fiyatları çok pahalı. İndirime gidilmeli" diyerek yetkililere serzenişte bulundu.
  Etiketler Galatasaray
  Yükleniyor