Web Sürümüne Geç

  Skandal bir hakem

  Skandal bir hakem
  24 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 01:15

  "Bunların hakemlikleri kalmamış bu yaştan sonra. Zaten Vidic de söyledi penaltı olduğunu. 3 gündür onu izliyoruz. Bu 5. hakemler niye var, merak ediyorum"

  G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi'ndeki Manchester maçınının ardından Akhisar sınavını kayıpsız kapatmaktan ötürü memnun olduklarını söyledi. Terim, "Özellikle Avrupa dönüşü konsantrasyon eksikliği zaman zaman pahalıya mal olabiliyor ama iyi bir şekilde hazırlandığımız görüldü. Maça iyi başladık, iyi götürdük ve iyi bitirdik. Oyuncularımı ciddiyetlerinden ötürü kutluyorum" dedi.

  KÖPRÜLERİN ALTINDAN DAHA ÇOK SULAR AKAR
  Tecrübeli çalıştırıcı, Galatasaray'ın 13 puanla lider olmasını değerlendirdi: "Basın olarak bizi biraz sarstınız. Haklıydınız, goller yiyorduk. Son 2 haftada gol de yemiyoruz ve gollerimizi atmaya devam ediyoruz. Daha ligin başındayız. Bu köprülerin altından daha çok sular akacak. Alabildiğimiz kadar puan almalıyız. Çünkü trafiğimiz çok sıkışacak. Bu kredileri orada kullanmak için bunlar şart. Lig yarışında 5-6 ciddi rakip olacaktır."

  3 METRE ÖNÜNDEKİ POZİSYONU GÖRMÜYOR!
  Manchester United maçının hakemi Wolfgang Stark'ı değerlendiren Kurt hoca, şunları söyledi: "Skandal bir hakem. Not verenin de notu bolmuş. Bunların hakemlikleri kalmamış bu yaştan sonra. Zaten Vidic de söyledi penaltı olduğunu. 3 gündür onu izliyoruz. Bu 5. hakemler niye var, merak ediyorum. Pozisyon 3 metre önünde oluyor. Olanı da bozuyorlar, doğallığı bozdukları gibi. Kimse bizim hakemler hakkında konuşmasın."

  BURASI CİDDİ BİR KULÜP
  Fatih Terim, Muslera hakkında çıkan 'maaşının artmasını istiyor' haberleri için de konuştu. Tecrübeli teknik adam, "Ortada 5 senelik mukavele var. Burası ciddi bir kulüp. öyle bir şey yok" ifadesini kullandı.

  Etiketler Fatih Terim
  Yükleniyor