Web Sürümüne Geç

  Bu takım yeniden Avrupa'yı titretecek

  Bu takım yeniden Avrupa'yı titretecek
  25 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 00:33

  G.Saray başkanı, "Her şey profesyonelce yapılıyor. Terim sahada, biz dışarda çalışıyoruz. G.Saray'ın Avrupa'da yolu açılmıştır. ManU karşısında çok etkili oynadık. Bu gruptan çıkarız. Yine de yenilgiden ders almalıyız" dedi

  Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Avrupa'da 5 yıl sonra yeniden söz sahibi olacak çok iyi bir kadro kurduklarını söyledi. Kanaltürk'e konuşan Aysal, "Yedek oyuncularımız bile üst düzey. Fatih Terim ile çok iyi bir ilişki içindeyiz. Yeşil saha içinde o, dışarıda biz yardım ediyoruz. Mükemmel bir işbirliğimiz var" dedi.

  FORVETİMİZ DAHA ÇOK ÇALIŞMALI
  M. United karşısında çok etkili bir futbol oynadıklarını kaydeden Aysal, "Yine de yenilgiden ders çıkarmalıyız. Kadromuz çok güçlü. Forvetimiz biraz daha çalışmalı" diye konuştu. Gruptan çıkacaklarına inandığını vurgulayan başkan, "Mazideki şanlı başarıları tekrar yakalayacağız" ifadesini kullandı.

  DEVAMLI YENİLİKTEN YANAYIM
  Teknik direktörün tercihine karışmayacağını da sözlerine ekleyen Aysal, "Cris'i hoca istediği için aldık. Prensibim devamlı yenilik. Şu anda yedek ve as kadro yeterli. Hoca isterse ara transferde her oyuncuyu alabiliriz" dedi.

  TEK EFSANE FERGUSON
  Aysal, Aziz Yıldırım'ın 'Hagi efsane değil' sözünü de değerlendirdi: 7-8 sene oynamakla efsane olunmaz. Efsane denince akla Alex Ferguson geliyor. Kulübüne 20 yıl hizmet etmiş.

  'YILDIRIM İLE STİLİMİZ AYRI'
  Aziz Yıldırım gibi sahaya inip anons yapmayacağını dile getiren Aysal: "Stiller farklı. Bizde başkan söyler, diğerleri yapar yok. Herkesin söz hakkı var. Tartışma olur, kavga olmaz."
  Etiketler Ünal Aysal
  Yükleniyor