Web Sürümüne Geç

  Ocak çileği belli Hernanes

  Ocak çileği belli Hernanes
  26 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 23:47

  Sambacı, İtalyan ekibinin yıllık alacağına yaptığı zammı beğenmedi Başkan Ünal Aysal, bizzat ilgilendiği oyuncuyu bitirmeye çalışıyor

  G.Saray'da ara transferde Kaka ismi sürekli konuşulurken, asıl hedefin Hernanes olduğu öğrenildi. Lazio'nun yıllık alacağını 1 milyon 800 bin euro'dan 2.5 milyon euro'ya çıkardığı Brezilyalı oyuncu, "Vergiler yüzünden elime 1.5 milyon bile geçmiyor" diyerek memnuniyetsizliğini açıkladı. Uzun zamandır 10 numara arayan G.Saray'ın menajerler vasıtasıyla önerilen Hernanes ile temasa geçtiği, yıllık 3.5 milyon euro teklif ettiği öğrenildi. Bu transfer için başkan Ünal Aysal'ın da İtalyan ekibin yöneticileriyle görüştüğü belirtiliyor.

  SONUÇLAR DA ÖNEM TAŞIYOR
  Hernanes ile maddi konularda bir pürüz olmamasına rağmen G.Saray; Taffarel, Melo ve Muslera'yı da devreye sokarak Brezilyalı orta saha oyuncusunun daha kolay "evet" demesi için çalışıyor. Başkan Ünal Aysal'ın özel ilişkilerini de kullanarak gerekirse devre arasında Hernanes'i kiralayabileceği de konuşuluyor. G.Saray'ın, Şampiyonlar Ligi, lig ve kupadaki seyri de bu oyuncunun transferi için önemli bir gösterge olacak. İhtiyaç duyulursa ocakta Hernanes Aslan olacak.

  Etiketler Ünal Aysal, Hernanes
  Yükleniyor