Web Sürümüne Geç

  Van sarı-kırmızı

  Van sarı-kırmızı
  26 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 00:02

  Galatasaray, 'Van İçin 1'iz projesi kapsamında Van'a gitti

  Galatasaray, Ekim 2011'de 7.2 ile sarsılan Vanlı depremzedeleri unutmadı. Yönetim kurulu üyeleri Sedat Doğan ve Emir Sarıgül ile Sportif A.Ş. Genel Müdürü Lutfi Arıboğan, tekerlekli sandalye, erkek ve kadın basketbol takımı oyuncuları 'Van İçin 1'iz' sosyal projesi kapsamında Van'a ziyarette bulundu. Van Vali Yardımcısı Mehmet Yüzer, Galatasaray camiasını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

  BÜYÜK İLGİ GÖRDÜLER
  Arıboğan, Van'a depremde yaşanan üzüntüleri hatırlatmak için değil, moral vermek için geldiklerini belirtti. Galatasaraylı basketbolcular, depremzede çocuklarla bir araya gelmek için Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederken, burada çocukların büyük ilgisiyle karşılaştı. Sarıkırmızılılar, öğrencilerle fotoğraf çektirdi ve imza dağıttı. Ender ve Furkan, minik oyuncularla basketbol oynadı. lErhan ÖZTÜRK

  HERKES İÇİN GELDİK
  G.Saray yönetici Sedat Doğan, "Biz buraya sadece Galatasaray için gelmedik. Hangi takımı tutarlarsa tutsunlar, bütün vatandaşlarımız için geldik" diye konuştu.

  ONLAR BİZİM GÖNLÜMÜZDE
  Sarı-kırmızılı kulübün yöneticisi Emir Sarıgül ziyaretle ilgili olarak, Van halkının her zaman gönüllerinde olduğunu belirtmek için buraya geldiklerini kaydetti.
  Etiketler Galatasaray, van
  Yükleniyor