Web Sürümüne Geç

Cimbom'a sarı fırtına

Cimbom'a sarı fırtına
Salı 02.01.2013

Sarı-kırmızılı ekip "Avrupa'nın en iyi iki 10 numarasından biri" olarak gösterilen Marin için girişimlere başladı. Başkan Ünal Aysal, Terim'in çok istediği "Sarışın, renkli gözlü" yıldıza 10 milyon euro ödemeye hazır

BU HAFTA ADA'YA GİDECEKLER
Çok iyi bir 10 numara arayan Galatasaray, transfer listesine öyle bir isim daha ekledi ki bu transfer hamlesinin tüm Avrupa'da çok büyük yankı uyandıracağı kesin. Sarı-kırmızılı ekibin gündemine gelen son yıldız, Chelsea'de aradığını bulamayan Marko Marin'den başkası değil.
Otoritelerce "Avrupa'nın en iyi iki 10 numarasından biri" denilen 23 yaşındaki oyuncu için girişimler başladı. Teknik direktör Fatih Terim'in, Diego ve Sneijder'de hâlâ olumlu bir gelişme olmaması üzerine listeye dahil ettiği Marin için yönetici Ali Dürüst bu hafta içinde İngiltere'ye gidecek.

FENERBAHÇE DE İLGİLENMİŞTİ
Werder Bremen'den Chelsea'ye büyük umutlarla gelmesine rağmen Juan Matta'nın gölgesinde kaldığı için forma şansı bulamayan Marin, forvet arkasının yanı sıra sol kanatta da görev yapıyor. Almanya'nın son yıllarda yetiştirdiği en büyük yeteneklerden biri olan Sırp asıllı yıldız, seri ve kıvrak stilinin yanı sıra üstün futbol zekasıyla da biliniyor. Terim'e iyi bir "yeni yıl hediyesi" vermek isteyen başkan Ünal Aysal, Marin için 10 milyon euro'yu gözden çıkardı. Daha önce F.Bahçe ile de adı anılan 1.70 m. boyundaki oyuncunun sözleşmesi 2017'de bitiyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN