Web Sürümüne Geç

  Galatasaray'dan Quaresma açıklaması

  Galatasaray'dan Quaresma açıklaması
  Çarşamba 02.01.2013 15:05

  Galatasaray Kulübü, Beşiktaş'la yollarını ayıran Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma'nın transfer edileceği yönündeki iddialarla ilgili olarak açıklama yaptı.

  Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, ''Son günlerde yazılı ve görsel medyada, Quaresma transferi ile ilgili olarak kulübümüzün girişimleri konusunda çıkan haberlerin tamamı yanlış bilgilere dayanmaktadır'' denilerek, şu ifadelere yer verildi:

  ''İsim, teknik heyetimize seçenek olarak sunulduğunda, oyuncunun kalitesi tartışılmayacak olmasına rağmen, transfer için hedef oyunculardan olmadığı bilgisi, ilgili yönetim kurulu üyelerimize iletilmiştir. Bu sebeple, konuyla ilgili Beşiktaş Kulübü ile herhangi bir görüşme olmamıştır. Gelecek oyuncu olarak ifade edilen Quaresma bilgisi ne kadar yanlışsa, karşılığında kulübümüzden ayrılacağı ifade edilen oyuncularımızın bilgileri de o derece yanlıştır. Ayrıca, Galatasaray Kulübü olarak, transfer döneminde kulübümüzün yüksek menfaatlerinin gereği şeffaf bir duruş sergileyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.''
  Etiketler Beşiktaş, Galatasaray
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN