Web Sürümüne Geç

Devler Ligi'nde hedef ilk 4

Devler Ligi'nde hedef ilk 4
Perşembe 03.01.2013

Sarı-kırmızılıların başkan yardımcısı: Yarı final istiyoruz. Taraftarımız şampiyonluk bekliyor. Transferde çok büyük yıldız isimler gündemimizde

Galatasaray Başkan Yardımcısı Refik Arkan, Şampiyonlar Ligi'nde hedeflerinin ilk dört olduğunu söyledi. Radyospor'a açıklamalarda bulunan Arkan, "Galatasaray taraftarı Türkiye'deki başarıdan tatmin olmuyor. Avrupa'da sürekli başarı istiyor. Hedefimiz çok büyük. Ben Malaga'nın çıkmasını isterdim ama olsun. Almanya'da stadın yarısını doldururuz. Çok çetin bir mücadele olacak. Takımımıza güveniyoruz. Önce Schalke'yi geçelim. Ama asıl hedef bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde ilk dört. Hedefimiz yarı final. Taraftarımız şampiyonluk bekliyor" diye konuştu.

İSİM VEREMEM
Fatih Terim'in transfer için rapor verdiğini belirten Arkan, "Bu rapor doğrultusunda değerlendirme yapılıyor. İsim veremem. Şu anda konumları çok yüksek isimler var. Şampiyonlar Ligi'ne uygun isimler" dedi. Türkiye Futbol Federasyonu'nun hukuk kurallarına uyacağını söyleyen Refik Arkan, Tahkim Kurulu'nun hukuk kurallarına uymadığını ifade etti. Borçlarda azalma olduğunu dile getiren Arkan, "Programımızı tamamladığımızda G.Saray rakiplerine 5 yıllık bir ekonomik fark atacak" ifadesini kullandı. Arkan ayrıca Arena için "G.Saray, stadın has sahibi" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN