Web Sürümüne Geç

Gurbette yorgun düştün be Aslan

Gurbette yorgun düştün be Aslan
Perşembe 03.01.2013

Serdar için talep edilen 7 milyon euro'yu çok bulan Cimbom, rotasını Ömer Toprak'a çevirdi. Sercan Sararer için de girişimler devam ediyor

Ara transferin başlamasına 2 gün kala çok sayıda oyuncuyla adı anılan Cimbom'un Alman Ligi'nde forma giyen gurbetçiler konusunda başlattığı taarruzda ilk şok Serdar Taşçı'dan geldi. Alman Milli Takımı'nda da boy gösteren 26 yaşındaki stoperin bonservisine 4 milyon euro ayıran yönetim, Stuttgart'ın 7 milyon euro'luk talebi üzerine rotayı Ömer Toprak'a (Bayer Leverkusen) çevirdi. Yardımcı antrenör Ümit Davala, Ömer için temaslara başladı.

ÖMER TOPRAK'TAN YEŞİL IŞIK
Davala'nın, 24 yaşındaki milli stoperden "Gelirim" yanıtını alması üzerine harekete geçen yönetimin, Leverkusen ile masaya oturmaya hazırlandığı belirtildi. Ömer'in bonservisi için 4 milyon euro ayıran yönetimin, kendisine de Almanya'da kazandığının 2 katını (1.5 milyon euro) önereceği öğrenildi. Ay-yıldızlı formayı terleten Sercan Sararer için ise nabız yoklayan sarı-kırmızılıların, F.Bahçe'nin de gündeminde yer alan 24 yaşındaki sol açık için Fürth'ün kapısını her an çalabileceği bildirildi.
Etiketler Stuttgart, Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN