Web Sürümüne Geç

Cris: Çok kırıldım

Cris: Çok kırıldım
Pazar 07.01.2013

Gremio ile anlaşan Cristiano, "G.Saray'a şampiyonluklar yaşamaya geldim ama bana karşı olan güven eksikliğini bir türlü aşamadım" dedi

Forma şansı bulamayınca takımdan ayrılmayı tercih eden Cris, Galatasaray'da daha fazla oynayamadığı için üzgün olduğunu söyledi.
Gremio'ya transfer olduktan sonra turkfutbol.com sitesine konuşan Brezilyalı, "Bana karşı bir güven eksikliği vardı ve bunu aşamadım. Bu yüzden kırgınım. Çünkü buraya şampiyonluklar yaşamak için gelmiştim. Bunu yapacak gücüm de vardı. Ama Türkiye'yi tanıma ve yaşama şansı bulduğum için de mutluyum" dedi.

"Çok özel ve ilginç bir kültürü yaşama, tanıma, güzel dostluklar kurma fırsatı buldum. İstanbul çok güzel bir şehir" diyen Cris, Galatasaray taraftarlarına özel olarak teşekkür etmeyi de ihmal etmedi: "Galatasaraylı taraftarların oluşturduğu atmosferi ve bana gösterdikleri sevgiyi asla unutmayacağım. Tabii Türkiye'ye geldiğim andan itibaren bana çok sıcak davranan ve gittiğim her yerde o sıcaklığı hissettiren herkese teşekkür ediyorum."

SAYGISIZLIK YAPMADIM
Trabzonspor maçında kadroya alınmaması sonrası teknik direktör Fatih Terim'le aralarında tartışma çıktığı söylentilerine cevap veren Cris, "Onun tercihleri vardı ve ben bunlara katılmıyordum çünkü oynamak istiyordum. Ama hiçbir zaman ne kendisine, ne de takımdaki başka bir kişiye saygısızlık yapmadım. Kendisine saygı duyuyorum" şeklinde konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN