Web Sürümüne Geç

"Bambaşka bir Sercan izlettireceğim"

"Bambaşka bir Sercan izlettireceğim"
Pazar 07.01.2013

"Eksiklerimi kapatmak için kampta çok çalışıyorum. İkinci yarı hocam şans verirse bambaşka bir Sercan izlettireceğim."

Bu sezon hayal kırıklığı yaratan isimler arasında yer alan Sercan Yıldırım, ikinci yarıda çok daha iyi bir Sercan izlettireceğini ifade etti. GS TV'ye konuşan ve futbolcuların genelinin aksine kampları sevdiğini belirterek sözlerine başlayan Sercan, "Ben kampları seviyorum. Kampta kendinize güven kazanıyorsunuz, kuvvetleniyorsunuz. Daha güçlü, daha hazır hissedebiliyorsunuz kendinizi. Ben her zaman çok çalışıp, kampın en iyisi olmaya çaba gösteriyorum" dedi. Sezon hedefleri hakkında konuşan forvet oyuncusu, "İkinci yarıda daha iyi bir Sercan izleteceğime inanıyorum. İlk yarıda pek fazla forma şansı bulamadım. Eksiklerim olduğunu düşünüyorum. Bu eksiklerimi tamamlayıp, hocamın görev vermesi helimden gelenin en iyisini yapacağım" diye konuştu.

AVRUPA'DA ŞAMPİYONLUK
Hazırlık maçlarının eksiklerini kapatmak açısından faydalı olacağını belirttikten sonra lig yarışı için de yorumlarda bulunan 22 yaşındaki oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: "İlk yarıyı lider bitirmemiz bizim için avantaj oldu. Bu avantajı sürdürebilmek çok önemli. Liderliğimizi devam ettirebilmek de bizim elimizde. Ayrıca Şampiyonlar Ligi'nde zorlu iki maç yapacağız. İyi bir takımımız. Çok farklı bir arena Şampiyonlar Ligi ve orada çok iyi mücadele ettik. İnşallah gidebildiğimiz yere kadar gidebiliriz. Zor da olsa bizim hedefimiz her zaman şampiyonluk." Sercan Yıldırım, 2012-2013 sezonunun ilk yarısında Süper Lig'de üç, Türkiye Kupası'nda ise iki maçta forma giydi. İki organizasyonda da birer gol kaydetti.

BUTLER'A BENZiYOR
Spor salonundaki zorlu çalışmaların hatırlatılması üzerine Sercan, "Testlerde rekabet de oluyor takım içerisinde. Ben de barfikste iddialıydım, ama şınavda o kadar değil. Tabii Gökhan (Zan) ağabeyi ayrı tutuyorum. Ben onu 300 Spartalı'daki Gerard Butler'a benzetiyorum. Çok iyi vücudu var, çalışıyor. Azmi, çalışma isteği inanılmaz kuvvetli. Bu konuda örnek alınmalı" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN