Web Sürümüne Geç

Sneijder G.Saray'da

Sneijder G.Saray'da
Çarşamba 09.01.2013

Süper Hollandalı için İnter'e 8 milyon euro ödenecek. Yıldız futbolcunun menajeri Soren Lerby dün Antalya'ya gelerek Fatih Terim ve yöneticilerle el sıkıştı

G.Saray, dünya yıldızı Wesley Sneijder'i alıyor... Başkan Ünal Aysal'ın önceki gün İnter Başkanı Moratti'den Sneijder'i istemesinin ardından transfer harekatı hız kazandı ve dün yapılan görüşmeler mutlu sonla noktalanma aşamasına geldi. G.Saray'ın İnter'le 8 milyon euro bonservis bedeli karşılığında el sıkışmasının ardından, Sneijder'in menajeri Soren Lerby dün Antalya'ya gelerek yönetici Abdurrahim Albayrak'la görüştü ve taraflar anlaştı.

Lerby'nin telefonla şartları bildirdiği Hollandalı orta saha oyuncusunun G.Saray'a "Evet" dediği ama son bir kez eşi ile konuşmak için cuma gününe kadar süre istediği öğrenildi. Ancak dün gece Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, twitter'dan "İstanbul çok güzel bir şehir. Defalarca gittim. Türkiye'yi seviyorum" diyerek yeşil ışığı yaktı. Eşinin de onay vermesiyle 28 yaşındaki yıldız, senelik 4 milyon euro'dan 3 yıllık sözleşme imzalayacak. Galatasaray, Sneijder'le görüşmelere başlandığını borsaya da bildirdi.

Savaş ÇORLU

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN