Web Sürümüne Geç

Sneijder Şeytan'a uyabilir!

Sneijder Şeytan'a uyabilir!
Perşembe 10.01.2013 19:48

Galatasaray'ın neredeyse bitirmek üzere olduğu Sneijder transferi için Manchester United'ın da devreye girdiği ve Hollandalı yıldız oyuncunun Türkiye yerine muhtemelen İngiltere'yi tercih edeceği iddia edildi.

Daily Mail'in haberine göre Galatasaray'ın 24 saat içeriside bitirmeyi planladığı Wesley Sneijder transferi konusunda ciddi bir prüz ortaya çıktı.

Son birkaç günde Inter'e yaptığı teklifle transferi neredeyse bitirme aşamasına getiren sarı kırmızılı ekibe ciddi bir rakip çıktı. Premier Lig lideri Manchester United'ın uzun zamandır transfer listesinde bulunduğu söylenen Sneijder için girişimlere başladığı ortaya atıldı.

Inter Başkanı Massimo Moratti'nin Galatasaray'ın teklifini beğendiklerini ve kabul ettiklerini fakat son kararın Sneijder'de olduğunu söylemesinin ardından İngiltere'de Hollandalı oyuncunun muhtemelen İngiltere'ye gitmeyi tercih edeceği yazılmaya başlandı.

Öte yandan, hollandalı oyuncunun, yakın arkadaşlarına da Türkiye yerine İngiltere'ye gidip Premier Lig'de oynamayı tercih ettiği, eşinin de İngiltere'de yaşamayı yeğlediğini söylediği de diğer bir söylenti.

Son bir aydır Arsenal, Manchester City, Tottenham ve Chelsea'nin de transfer etmek için uğraştığı fakat haftalık 200.000 pound'luk ücret isteğini fazla buldukları için vazgeçtikleri Sneijder'in önünde artık sadece iki seçenek var gibi görünüyor.

SNEIJDER HENÜZ İKNA OLMUŞ DEĞİL

Öte yandan, Sneijder'in durumu hakkında Inter sportif direktörü Piero Ausilio açıklamalarda bulundu. Sneijder'in yüzde 99 Galatasaray'a transfer olacağı şeklindeki haberler hakkında ""Yüzdeler üstüne konuşmak istemiyorum. Galatasaray ilgi duyacağımız bir teklif yaptı ama bitmiş bir şey yok. G.Saray başkanı ile de konuştuk bu üç aşamalı bir işlem. Sneijder henüz ikna olmuş değil" yorumunu yaptı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN