Web Sürümüne Geç

Yüzü gülüyor

Yüzü gülüyor
Perşembe 10.01.2013

Çalışmada oyuncularla tek tek ilgilenip, hatalarını anlattı. Başkanın polemik olabilecek, 'Maaşlı elemanımız' sözü bile İmparator'un neşesini kaçırmadı

Galatasaray'da Wesley Sneijder transferi ile ilgili olumlu gelişmeler Belek'teki kampa da pozitif yansıdı. Özellikle transferle ilgili spekülasyonlar nedeniyle sıkıntılı olan ve Alanyaspor ile oynanan hazırlık maçından sonra basın mensuplarına sitem eden teknik direktör Fatih Terim'in keyfinin yerine geldiği gözlendi. Tecrübeli hocanın dün sabah basına açık olarak yapılan taktik idmanda rahat tavırları dikkat çekiciydi. Oyuncuları ile tek tek ilgilendi, hatalarını anlattı, uyarılarda bulundu. Başkan Ünal Aysal'ın polemik çıkarabilecek, "Fatih Terim maaşlı elemanımız. O ister, transferi ise biz yaparız" sözlerine de sessiz kaldı.

SIRA SOL BEKTE
Wesley Sneijder'in transferi halinde aradığı 10 numaraya kavuşacak olan Fatih Terim, gözünü sol bek transferine çevirdi. Bu arada İmparator'un Sneijder gelirse kimi keseceği şimdiden merak konusu. Hollandalı yıldıza orta sahada görev verirse, Melo'ya kulübe yolu gözükecek. Tek forvete dönerse Umut ve Elmander'in forma şansı azalacak.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN