Web Sürümüne Geç

Heyecanla bekliyoruz

Heyecanla bekliyoruz
Perşembe 11.01.2013

Hamit Altıntop ligin başlamasını iple çektiklerini belirtti, "Daha güçlüyüz" dedi

Devre arası kampını Belek'te sürdüren G.Saray'ın yıldızı Hamit Altıntop sezonun başlamasını heyecanla beklediklerini söyledi. Sezonun ilk yarısında hesapta olmayan puanlar kaybetmelerine rağmen ligi zirvede bitirdiklerini söyleyen Hamit, ikinci yarıda bu performansın şampiyonluk için yetmeyeceğini itiraf etti. Hamit, "Tüm takımlar bizim gibi hırsla hazırlanıyor. Biz geçen yılın şampiyonuzu, bu yıl da hedefimiz aynı" diye konuştu.

HERKESİN BEKLENTİSİ ARTTI
İdmanların oldukça ağır geçtiğini, çalışmaların statta yapıldığı için rüzgarın da onları etkilediğini belirten Hamit, "Tüm takım ligin başlamasını heyecanla bekliyor" ifadesini kullandı.

SERİK'TEN MİNİK ZİYARETÇİLER
G.Saray'ın dünkü idmanını Serik'ten gelen minik futbolcular da izledi. Serik G.Saray Futbol Okulu öğrencileri hayran oldukları futbolcularla bol bol fotorağ çektirdi, sohbet etti. Futbolcu ağabeylerinden şampiyonluk sözü de alan minik sporcuların hocası, "Hepsinin hedefi bir gün Arena'nın çimlerine çıkmak. Serik'te büyük bir potansiyel var. Önümüzdeki bir kaç yılda büyük yıldızlar çıkacağını düşünüyoruz" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN