İmzalar atıldı

İmzalar atıldı
Cumartesi 12.01.2013

Hollandalı süper yıldız için Galatasaray ile İnter arasında ön protokol imzalandığı belirtildi

G.Saray camiasında Wesley Sneijder için heyecanlı bekleyiş sürerken, sarı-kırmızılı kulüp ile İnter'in bu futbolcuyla ilgili sürpriz bir ön protokol yaptığı ortaya çıktı. Sızan bilgilere göre G.Saray, 7.5 milyon euro bonservis bedeli için el sıkıştığı İtalyan kulübü ile "15 Ocak 2013 tarihine kadar G.Saray'ın isteği olmadan futbolcu başka bir kulübe satılamaz veya kiraya verilemez" şeklinde bir hafta süreli bir ön protokol imzaladı.

5 MiLYON EURO'LUK CEZA MADDESi VAR
Protokole Cimbom'un cezai şart olarak 5 milyon euro'luk tazminat maddesi koydurttuğu kaydedildi. Diğer yandan Sneijder'in G.Saray'dan son kez bu akşama kadar süre istediği ifade edildi. Bugünkü Pescara maçı kadrosuna almadığı Sineijder için İnter'in hocası Stramaccioni, "Kartlar şu anda masada. Hikayenin sonuna geldiğimizi umuyorum" diyerek Hollandalı yıldızın İnter macerasının bitmek üzere olduğunu ima etti.

İŞTE O PROTOKOL:
"15 Ocak 2013 tarihine kadar Galatasaray'ın isteği olmadan futbolcu başka bir kulübe satılamaz veya kiraya verilemez"

MENAJERiNDEN SON DAKiKA AÇIKLAMASI
Sneijder'in menajeri Soren Lerby dün akşam saatlerinde yaptığı açıklamada "Galatasaray ile görüşmeler devam ediyor. Futbolda her şey olabilir. Türkiye futbolcular için iyi bir pazar. Umarım olumlu sonuçlanır. Yarın (bugün) sabah her şey netleşecek" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN