Asıl kriz defansta

Asıl kriz defansta
Pazartesi 14.01.2013

Cris'in takımdan ayrılması, Semih ve Ujfalusi'nin sakatlıkları, Gökhan Zan'ın maç eksiği olması transferi gündeme getirdi. Serdar Aziz ve Hüseyin Tok defteri yeniden açıldı

Wesley Sneijder'in transferi ile yatıp kalkan Galatasaray'da savunma da alarm veriyor. İlk yarının sonunda Cris'in sürpriz bir şekilde takımdan ayrılmasını çok da sorun etmeyen sarı-kırmızılı ekip, Ujfalusi'nin yeni sakatlığı ile sarsıldı. Düz koşulara başlayan ve artık takıma dönmesi beklenen Çek futbolcuda, şikayeti üzerine yapılan muayene ve tetkikler sonucu sol diz iç menisküs yırtığı tespit edildi. Dönüşü bir kez daha çıkmaza giren Ujfalusi ile birlikte Semih'in de adale sakatlığı sürüyor.

YABANCI FUTBOLCU DA ÖNERECEK
Bunun üzerine Gökhan'ın maç eksikliği, Hakan ve Dany'nin formsuz olması Terim'i düşündürürken, transfer defterinin de açılmasına neden oldu. Sneijder'in transferine yoğunlaşan sarı-kırmızılı yönetimin, Terim'in bastırması üzerine stoper arayışlarına başladığı ifade edilirken, Bursasporlu Serdar Aziz ve Manisa'dan Hüseyin Tok ile Gençlerbirliği'nden Aykut gibi oyuncularla yeniden ilgilenilmeye başlandığı bildirildi. Terim'in yönetimle yapacağı toplantıda yabancı stoper önerilerinde de bulunacağı öğrenildi.

HEDEF BEŞİKTAŞ
Alanya ile oynanan hazırlık maçında sakatlanan ve adalesinde çekme olan Semih Kaya için seferberlik ilan edildi. Yaklaşık bir haftadır takımdan ayrı olarak çalışan genç oyuncunun bir an önce iyileşmesi için sağlık heyetinin büyük çaba harcadığı vurgulandı. Kasımpaşa maçında oynaması zor görünen Semih'in Beşiktaş derbisine yetişmesi hedefleniyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN