Paşa terapisi

Paşa terapisi
Salı 15.01.2013

Kasımpaşa ile cuma günü oynayacakları maça büyük önem veren Aslan'ın hocası, 'iş kazası' yaşamamak için işi sıkı tutuyor, oyuncuları ile birebir görüşmeler yapıyor

Lige verilen arada yaşanan motivasyon eksikliği nedeniyle tedirgin olan teknik direktör Fatih Terim, cuma günü Kasımpaşa ile oynayacakları maç öncesi psikolojik çalışmalara ağırlık verdi. 2'nci yarının ilk sınavında alacakları sonucun önemli olduğunu düşünen tecrübeli hoca, birebir görüşmeler yapığı öğrencilerine de bunu anlatmaya çalışıyor.

DEFANSA ÖZEL İLGİ
Kamptaki Aalen yenilgisi ve Alanyaspor maçında yenilen iki golün üzerinde düşünülmesini isteyen Terim, savunma oyuncularına özel ilgi gösterdi. "Nasıl başlarsak öyle gider" ifadesini kullandığı belirtilen başarılı çalıştırıcının, Kasımpaşa sınavında iş kazasına fırsat verilmemesini ve tam konsantrasyon istediği dile getirildi. Hücum hattında görev yapan öğrencilerine, "Daha çok yardımlaşın. Pozisyon zorlamak yerine daha müsait durumdaki arkadaşlarınızı düşünün" talimatı verdiği öğrenilen Terim'in, Kasımpaşa mücadelesi dışında hiçbirşey düşünülmemesini istediği vurgulandı. Oyuncuları ile yaptığı kısa toplantıda günlerdir camianın en çok konuştuğu konu olan Sneijder transferinin yönetimsel bir mesele olduğuna da dikkat çektiği belirtilen kurt hocanın, "Bu sizi ilgilendiren bir konu değil. Siz Kasımpaşa maçında kalitenizi ortaya koymaya ve kazanmaya odaklanın" dediği bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN