Stopere 4 aday

Stopere 4 aday
Salı 15.01.2013

Cris'i gönderen sarı-kırmızılılar, Ujfalusi'nin yeniden sakatlanması üzerine savunmaya takviye için kolları sıvadı. İlk hedef yerli stoper. Olmazsa yabancı bakılacak

Galatasaray'da stoper transferi yeniden gündeme geldi. Hayal kırıklığı yaratan Cris'in sözleşmesini fesheden yönetim, 2. yarıda sahalara dönmesi beklenen Tomas Ujfalusi'nin sakatlığının nüksetmesi üzerine kolları sıvadı. Fatih Terim'in verdiği listede Bursasporlu Serdar Aziz, G.Birliğili Aykut Demir'in yanı sıra gurbetçi yıldızlar Leverkusen'li Ömer Toprak ve Stuttgart'lı Serdar Taşçı yer alıyor. Dört oyuncu için temasların sürdüğü, birisinin mutlaka kadroya katılacağı ifade ediliyor. Yerli oyuncuda sonuç alınamazsa, yabancı transferi de gündeme gelebilir. 4 adayda son durum ise şöyle:

SERDAR AZİZ: 22 yaşında. Terim'in gözdesi. Bursa, para ve Çağlar teklifini reddetti. Yeni teklif götürülecek.

ÖMER: Daha önce görüşüldü. Leverkusen 10 milyon euro isteyince vazgeçildi. Tekrar nabız yoklanacak. 23 yaşında.

SERDAR TAŞÇI: 25 yaşında. Stuttgart'ın kaptanı. Alman Milli Takımı'nı seçti. Gelmesi zor. Son ihtimal.

AYKUT BİR ADIM ÖNDE
24 yaşında. Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, 5 milyon euro bonservis bedeli belirledi. Trabzonspor'un da listesinde. Diğer ihtimaller daha zorlu olduğu için transferi bir adım öne çıktı. Yönetim, İlhan Cavcav ile görüşüp para ve takas teklifi ile ikna etmeye çalışacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN