Aysal: Arena da bizim, Şükrü Saraçoğlu da!

Aysal: Arena da bizim, Şükrü Saraçoğlu da!
Perşembe 17.01.2013

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

Kadıköy Belediyesi'ne Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan ve işadamı Ümit Özdemir ile gelen Aysal, Başkan Öztürk'e Galatasaray Spor Kulubü'nün tarihçesinin anlatıldığı "Liderlik için Doğdu" adlı kitabı hediye etti.

Ziyaret sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aysal, Başkan Öztürk'ün her zaman kendilerini desteklediğini belirterek şunları söyledi:
"Sayın Başkan'ı geçen yıl da ziyaret etmiştim. Yine yeni yıl nedeniyle bir nezaket ziyaretinde bulunduk. Oturduk sohbet ettik. Bu arada müşterek konularımızı da paylaştık. İyi bir sene bekliyor bizi. Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Selami Öztürk ile tam bir işbirliği içindeyiz. Her türlü sorunumuza tam bir sıcaklık ile yaklaşıp desteklemesi bizi de çok mutlu ediyor."

Başkan Aysal, Bağdat Caddesi'nde bulunan GS Store konusunun konuşulup konuşulmadığı şeklindeki bir soruya da "Çok ufak bir teferruat. Burada önemli bir sorun olduğunu zannetmiyorum." dedi.

Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk de Ünal Aysal'ın ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek şunları ifade etti: "Başkan'a GS Store hakkında bilgi verdim. Orada GS Store'dan önce başlayan bir problem var. GS ile ilgisi yok. Çok önceden orası Hotiç mağazasıydı. O sırada oluşan bir problem ve daha sonra devam edip geliyor. Orada yasal bir prosedür yürüyor. Onunla ilgili yasal işlemler, hem GS Store, hem de bizim tarafımızdan yapılacak. Bağdat Caddesi'nde GS Store kalmaya devam edecek. Bir problem yok"

Başkan Öztürk, Aysal'ın kendisini Türk Telekom Arena'ya maç izlemeye de davet ettiğini belirterek, "Sayın Başkanımız çok centilmenler. Beni de biraz önce Türk Telekom Arena'ya davet ettiler. Oraya gidip maç izleyeceğim. " dedi.

Aysal da Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda maç izlemekten mutluluk duyacağını belirterek "Arena ne kadar bizimse, Şükrü Saraçoğlu da o kadar bizim yerimizdir. Türk futbolunun bunlar çok önemli yapıtları." diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN