Web Sürümüne Geç

Aklı Paşa'da

Aklı Paşa'da
Cuma 18.01.2013

Son dönemdeki tartışmaları ve transferi bir kenara bırakan Terim, "Kasımpaşa maçını mutlaka kazanmak istiyoruz" dedi

Galatasaray'ın hocası Fatih Terim, ligin ikinci yarısında mutlu sona ulaşmak istediklerini söyledi. Son dönemdeki tartışmaları ve transferi bir kenara bırakan ve oyuncularından da sadece Kasımpaşa maçını düşünmelerini isteyen tecrübeli çalıştırıcı, oyuncularına, "İkinci yarıda bizi zorlu maçlar bekliyor. Yine şampiyon olmak istiyorsak saha içine konsantre olmalıyız. Kasımpaşa maçında herkesten görevini yapmasını bekliyorum" diye konuştu.

ARTIK DİVAN KURULU ÜYESİ
Öte yandan Terim, sarı-kırmızılı kulübün deneyimli isimleri arasına girmeye hazırlanıyor. Sarı-kırmızılı kulüpte 25 yıllık Genel Kurul üyeliğini doldurup, kulübün en yüksek organı olarak kabul edilen Divan Kurulu Üyeliği'ne hak kazanan Terim, beratını yarın gerçekleştirilecek kurulun olağanüstü toplantısında, törenle alacak. 165 kişilik listede Terim'in yanı sıra, Bülent Ünder ve Müfit Erkasap
Mustafa Sarıgül de yer alıyor.

UMUTLU GÜNLER
Kasımpaşa maçında forvette kimin oynayacağı merak konusu olurken, Terim'in Umut Bulut'tan yana karar verdiği öğrenildi. Aalen maçında Burak-Elmander ikilisini deneyen tecrübeli çalıştırıcının, İsveçli oyuncunun performansından memnun kalmadığı ve bu nedenle Kasımpaşa karşısında Burak'ın yanında Umut Bulut'a şans vereceği ifade edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN