Web Sürümüne Geç

M'Bengue bombası!

M'Bengue bombası!
Cuma 18.01.2013

Toulouse ile pazarlık halinde olan sarı-kırmızılı ekibin, 6 milyon euro önerdiği ve görüşmelerde sona gelindiğini iddia edildi

İnter ile anlaşan ve transferi bitirmek için Wesley Sneijder'in yanıtını bekleyen Galatasaray yönetimi bir yandan da sol bek arayışlarını sürdürüyor. Teknik direktör Fatih Terim'in raporu doğrultusunda çalışmalar yapan ve öncelikle Carlinhos'a yönelen sarı-kırmızılı ekip, Fluminense'nin bitmek tükenmek bilmeyen istekleri ve uzlaşmaz tavrı nedeniyle geri adım atmak zorunda kalırken, gözünü Fransızların genç yıldızına dikti. Fransa Ligue 1 takımlarından Toulouse'un sol beki Cheikh M'Bengue ile ilgilenen yönetim epey de yol aldı.

MENAJERİ AÇIKLADI

Bu konuda Fransız basınına konuşan Cheikh M'Bengue'nin menajeri Olivier Sadran, Galatasaray'ın Toulouse'la pazarlık halinde olduğunu söyledi. Sarı-kırmızılı yönetimin, 6 milyon euro önerdiğini ileri süren Sadran, transfer görüşmelerinde sona gelindiğini de iddia etti. Kulübüyle bir yıl daha sözleşmesi olan M'Bengue, 23 Temmuz 1988'de Fransa'da doğdu ve alt yaş gruplarında Fransa ulusal takımı formasını terletti. Daha sonra Senegal'i tercih eden M'Bengue, Fransa liginin en iyi sol beklerinden biri olarak gösteriliyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN