Hayırlı olsun

Hayırlı olsun
Pazartesi 21.01.2013

Aysal: Sneijder bize güç katacaktır. Beni aradı ve 'Kariyerimi G.Saray'da bitirmek istiyorum' dedi. Hocamız isterse bir futbolcu daha alacağız

G.Saray Başkanı Ünal Aysal, Sneijder'in resmen açıklamasından sonra, "Hayırlı olsun" dedi. Aysal, "8 Ocak'ta bu işi başlattık. Bu kadar zaman içinde bu transfer bitti. Büyük hedeflerimiz var, bu hedeflerde büyük oyuncularla yakalanır. Sneijder bize iyi bir takviye olacak" dedi. "Sneijder için G.Saray'da oynamak büyük başarı" diyen Aysal, "Sneijder beni aradı ve G.Saray'da kariyerini tamamlamak üzere buraya geldiğini söyledi. Umarım bu şansını iyi kullanır" dedi. Aysal, "Hocamızın bazı düşünceleri var. Bunlar doğrultusunda 1 transfer daha yapmayı düşünüyoruz" dedi ve ekledi: "Onun haberi olmadan transfer yapmak cüret ister. Tabii ki Terim'in Sneijder'den haberi vardı. Fatih Terim'in cuma günkü açıklamalarını üste almadım. Hocamızla ilişikimiz her zaman dikkatliydi. Medyanın hoca üzerinde büyük baskısı olmuştu. Medya cımbızla çekip, tabiri caizse romanlarla bunu oluşurdu. Fatih Terim'in tepkisi bunaydı. Zamanı geldiğinde de bunu açıklayacağını düşünüyorum.
Sorunumuz yok."

MORATTİ CENTİLMEN
Ünal Aysal "Moratti tam bir centilmen. Benim çok takdirimi kazandı, hem transfer için ilk görüşmemizde hem de sonrasında biz uzak kalmayı ve gelişmeleri beklemeyi seçtik. Güzel bir anlaşmayla ilerledik. Ben şahsen Moratti ile yaptığımız bu işbirliğinden dolayı çok mutlu oldum. İleride de inşallah kendisi ile farklı işlerde birlikte oluruz" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN