Burası G.Saray Wesley

Burası G.Saray Wesley
Pazartesi 28.01.2013

Galatasaray'ın İnter'den transfer ettiği Wesley Sneijder, Beşiktaş derbisinde dün ilk kez sarıkırmızılı formayı giydi.

TRİBÜNDE SNEİJDER İÇİN BU PANKART AÇILDI
Galatasaray'ın İnter'den uzun uğraşlar sonucu transfer ettiği Wesley Sneijder, Beşiktaş derbisinde dün ilk kez sarıkırmızılı formayı giyerken, taraftarlar tribünlere çağırıp üçlü çektirdikleri süper yıldız için ilginç bir pankart açtı. Dev pankartta, "Burası Galatasaray Wesley! Efsane olmak için kalbini koymalısın" yazdığı görüldü. Öte yandan Sneijder'in Hollanda'da futbol oynayan kardeşi, Twitter'dan tecrübeli futbolcu için "Beşiktaş maçında başarılar. Umarım iyi oynarsın" yazılı mesaj yayınladı. Sneijder de "Thank you abi" tweetiyle cevap verdi.

TARAFTARIMIZ İNANILMAZ
Sneijder dünkü derbi maça yedek başladı. 57. dakikada Emre'nin yerine dahil olan Hollandalı yıldız, böylece ilk kez sarı-kırmızılı formayı giymiş oldu. Topla fazla buluşamayan Sneijder'in maç eksiği olduğu göze çarptı. Sneijder karşılaşmanın ardından, "Tribünleri gördüğüm an gözlerime inanamadım. İnanılmaz duygular içerisindeyim. Taraftarın muhteşem desteği çok etkiledi. Maçı resmen futbolcular için oynuyorlar. Pozisyonların içindeler. Destekleri için çok teşekkür ederim" dedi.

ÖZEL SNEİJDER TRİBÜNÜ OLUŞTU
Sneijder'in transferinin yankıları sürüyor. Hollandalı yıldızı ülkesinden gelen 13 gazeteci takip etti. Hollandalı gazeteciler, "Kaptanımız burada ilk maçına çıkıyor. Onun için İstanbul'a geldik" dediler. Ayrıca Wesley Sneijder'in Avrupa'da bulunan 150 kişilik yakın arkadaş grubu da dün gece TT Arena tribünlerinde yer alarak süper yıldıza destek verdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN