Web Sürümüne Geç

  Sevinç ve hüzün

  Sevinç ve hüzün
  Pazartesi 28.01.2013

  Bacanağının vefatıyla sarsılan tecrübeli çalıştırıcı, bitiş düdüğünün ardından hemen stattan ayrıldı. Basın toplantısına Terim'in yerine Hasan Şaş katıldı

  Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Beşiktaş maçında sevinci ve üzüntüyü bir arada yaşadı. Derbide büyük bir heyecan yaşayan ve 90 dakikanın 2-1 sona ermesiyle rahat bir nefes alan tecrübeli çalıştırıcının sevinci yarım kaldı. Bacanağı ve yakın dostu Ünal Göksel'in vefat haberini alan Fatih Terim, hemen Türk Telekom Arena'dan ayrıldı.

  Terim'in gitmesiyle derbi sonrasında soruları yardımcısı Hasan Şaş yanıtlarken, "Kasımpaşa karşısında kötü futbol oynadık ve yenildik. Takım bir sürü transfer haberleriyle çalkalandı. Takımı motive etmek güçtü. Buna rağmen kazandığımız için mutluyuz. Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin 5'er puan önüne geçtik" dedi. Karşılaşmada Felipe Melo'nun atılmasıyla mücadelenin zorlaştığını kaydeden Hasan Şaş, "Ama takım müthiş bir mücadele ortaya koydu" diye konuştu. Yeni transferlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Şaş, şu ifadelere yer verdi: "Sneijder'in maç eksiği olması nedeniyle iki haftaya daha ihtiyacı var. Çok kaliteli, istekli, sempatik bir futbolcu... Galatasaray'a çok faydalı olabilecek bir oyuncu. Drogba'da ise pozitif yönde gelişmeler olduğunu biliyoruz, yönetim birkaç gün içinde açıklama yapacaktır."

  Savaş ÇORLU


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN