Web Sürümüne Geç

Dünya Drogba'yı diline doladı

Dünya Drogba'yı diline doladı
Çarşamba 30.01.2013

Avrupa futbolunun patronu UEFA, sarı-kırmızılıların büyük transferini "Galatasaray Drogba'yı Avrupa'ya geri getiriyor" ifadesi ile duyurdu

Sneijder'in ardından Drogba'yı da renklerine bağlayan G.Saray, dünyada en çok konuşulan kulüplerden biri haline geldi. Fildişili yıldızın transferi, Cimbom'un Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Schalke ve Çin'i yasa sürükledi. Avrupa futbolunun patronu UEFA'nın, "G.Saray Drogba'yı Avrupa'ya geri getiriyor" yorumu ile duyurduğu müthiş transfer, Avrupa'da ve Çin'de flaş haber olarak verildi. La Gazzetta dello Sport'un internet sitesi Cimbom'un Fildişili yıldızı Juventus ve Milan'ın elinden kaptığına dikkat çekerek, "Türk işi; Drogba G.Saray'da" başlığını kullandı. Eski takımı Chelsea'yi reddettiğini vurgulayan Daily Mail, yıldız oyuncunun "Tekrar Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı sabırsızlıkla bekliyorum" ifadesine yer verdi. BBC Sport ise Aslan'ın önemli bir transfer yaptığını ifade etti.

FiNAL iSTERiM
Çiçeği burnunda Aslan, Drogba kendisi ile yapılan görüşme sırasında Cimbom'un çıtasını hayallerin ötesine taşıdı... Schalke engelinin aşılması gerektiği yönünde bir yorum üzerine Fildişili yıldızın, "Hedefimiz Schalke'yi elemek değil, Şampiyonlar Ligi'nde final oynamak olmalı" dediği dile getirildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN