Nişantaşı'ndan kopmam

Nişantaşı'ndan kopmam
Çarşamba 30.01.2013

Boğaz kıyıları dahil İstanbul'un en gözde semtlerini gezen Cabau restaurantlar ve alışveriş imkanı nedeniyle Nişantaşı'nı seçti

Cimbom'un yeni transferi Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau, İstanbul'da geçirdiği kısa sürede Nişantaşı'na aşık oldu... Boğaz kıyıları da dahil olmak üzere kentin tüm gözde semtleri gezdirilen Cabau, Nişantaşı'nda aradığı her markayı buluyor olmanın etkisiyle bu bölgede yaşama konusunda ısrarcı davrandı. Bunun üzerine harekete geçen yönetim, Sneijder ailesi için Maçka'da, Boğaz'ı gören bir rezidanstan daire kiraladı. Cabau'nun, bölgede geceleri yaşanan hareketlilik ve restaurant çeşitliliğinden de etkilendiği ve Nişantaşı'ndan vazgeçemediği bildirildi.

'BASiT APARTMAN DAiRESi'NiN KiRASI 25 BiN DOLAR
Hollanda'da bir televizyon kanalında yayınlanan Boulevard isimli programa katılan bayan Sneijder'in yeni evi için "Basit ve sevimli bir apartman dairesi" ifadesini kullandığı ancak evin aylık kirasının 25 bin dolar civarında olduğu öğrenildi. İstanbul'a giderek daha çok alıştığını vurgulayan Cabau'nun kendisini iyi hissetmesinin Sneijder'in mutluluğu için büyük önem taşıması nedeniyle yönetimin fedakarlıktan çekinmediği de sızan bilgiler arasında.


Savaş ÇORLU

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN