Dev ortaklık

Dev ortaklık
Cuma 01.02.2013

Almanya'da bulunan Aysal, Hamburg ile Avrupa çapında bir spor okulu açmak istediklerini ve görüşmelerin olumlu geçtiğini açıkladı

Son dönemde yaptığı atılımlarla dikkat çeken Galatasaray sadece transferlerle değil, sporcu eğitimi konusunda da adını duyurmaya hazırlanıyor. Bu çerçevede Başkan Ünal Aysal ve yöneticiler, Almanya'ya çıkartma yaparken, Hamburg Eyalet Spor Bakanı Michael Neumann ve Hamburg Başkanı Jarchow ile görüştü.

GALATASARAY'A TEŞEKKÜRLER
Temaslarla ilgili bilgi veren Aysal, Almanya'daki Türk gençlerini de kapsayan Avrupa çapında bir spor okulunu Hamburg'a açmak istediklerini söyledi. Almanya ve Türkiye arasında tarihsel ve kültürel bir bağ olduğunu söyleyen Aysal, "Görüşmelerimiz son derece olumlu geçti. Bundan sonraki ikinci tur görüşmemiz İstanbul'da olacak" dedi. Hamburg Spor Bakanı Neumann, "Galatasaray'ın bu projesi entegrasyona da çok fayda sağlar. Galatasaray'a teşekkür ediyorum" dedi.

EMRE HAYIRLI OLSUN
Aysal, Fenerbahçe'nin Emre Belözoğlu'nu almasıyla ilgili olarak ise, "Emre çok iyi bir oyuncu. Fenerbahçe devre arasında alınabilecek en iyi transferden birini yaptı. Hayırlı olsun" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN