İsmim Umutinho olmalı

İsmim Umutinho olmalı
Cumartesi 02.02.2013

Hakkında yapılan olumsuz yorumlara katılmadığını belirten tecrübeli santrfor: Attığımdan çok kaçırsam da hep pozisyonun içindeyim

Sezon başında geldiği Galatasaray'da forma giydiği 18 lig maçında 11 gol atan ve krallık yarışında Kayserisporlu Bobo ile birlikte ilk sırada yer alan Umut Bulut, haksız eleştirilere maruz kaldığını ifade etti. Trabzonspor'da geçirdiği 5 sezonda da 14 golün altına inmeyen tecrübeli forvet, Galatasaray dergisine verdiği röportajda şunları söyledi: "Ne yaparsam yapayım eleştiriliyorum. Ama adım Umutinho olsaydı bu kadar üstüme gelinmeyecekti. Ben forvetim. Elbette gol kaçıracağım. Bu gol atma yeteneğim olmadığı anlamına gelmez. Oynadığım maç ve attığım gol sayısına bakıldığında gerçek ortaya çıkıyor zaten."

FATiH TERiM, ESKTRA MOTiVE EDiYOR
Bazı karşılaşmalarda attığından fazla kaçırmış da olabileceğini vurgulayan Umut, "Bu da her zaman pozisyonun içinde olduğumu gösterir. O sorumluluğu üstlenmek kolay değil" dedi. Başarılı golcü, Galatasaray'a transferini ve teknik direktör Fatih Terim'i ise şu sözlerle değerlendirdi: "Beni istediklerini duyduğum an tereddütsüz kabul ettim. Kariyerimi de burada bitirmek istiyorum. Fatih hoca ile çalışmak çok keyifli. O, Türk futboluna birçok yenilik getirmiş, sayısız başarılara imza atmış bir teknik adam. Bu durum bizi ekstra motive ediyor. Rakipleri de olumsuz etkiliyor."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN