Web Sürümüne Geç

  Işığın adresi Galatasaray

  Işığın adresi Galatasaray
  03 Şubat 2013, Pazar

  Savarase imzalı yazıda, "Hatırlar mısınız? İtalya'da Fatih Terim isimli bir imparator vardı Onun G.Saray'ı tüm ışıkları kapattı, kendi ışığının izlenmesini bekliyor" ifadesi kullanıldı

  Dünyanın en önemli orta saha oyuncularından biri olarak gösterilen Sneijder'in ardından yine dünyanın sayılı santrforlarından biri olan Drogba'nın da G.Saray'a gelmesinin Avrupa'daki yankıları sürüyor... Birçok ülkede flaş haber olarak verilen iki dev oyuncunun transferi ile her zamankinden daha çok konuşulmaya başlanan Cimbom ile ilgili en ilginç yorumlardan biri de İtalya'dan geldi.

  SNEİJDER VE DROGBA'YI ALARAK...
  Ülkenin en önemli spor yayınlarından biri olan La Gazzetta Dello Sport'un eki Stadio'da Luca Savarase imzalı fantastik yazıda, Aslan farklı bir dille anlatıldı. Savarase, "Hatırlar mısınız? İtalya'da Fatih Terimadında bir imparator vardı. Onun takımı G.Saray Avrupa'da tüm ışıkları kapattı. Sneijder ve Drogba'yı alan Terim'in ekibi, artık kendi ışığının izlenmesini bekliyor" ifadesini kullandı.

  PARLAK GÜNLERİNDEKİ GİBİ
  Aynı yazıda, Sneijder'in Drogba'dan hızlı davranarak İstanbul'un Sunset Bulvarı'ndaki yerini aldığına dikkat çekildi. Çin deneyiminde aradığını bulamayan Drogba'nın yeniden mutluluğu yakalamaya yakın olduğuna vurgu yapılarak, "Gördüğü ilgi ve Şampiyonlar Ligi heyecanı Drogba'nın futbola eski parlak günlerindeki gibi dönmesini sağlayacaktır. Her haliyle bunu hissettiriyor" denildi.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN