PFDK çok abarttı

PFDK çok abarttı
Pazar 03.02.2013

Melo'ya yapmadıklarıyla ilgili verilen ceza, bize göre çok ağır

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, çok önemli 2 puan kaybettiklerini belirtti ve öz eleştiride bulunarak "Çok iyi oynadığımız söylenemez. Bursa bizden daha iyiydi" dedi. Sneijder'in uzun zamandır oynamadığını ve zamana ihtayacı olduğunu dile getiren Terim, Burak'ın neden forma giymediğiyle ilgili olarak "Burak, bizim önemli bir oyuncumuz. Her saniye, her dakika başvuracağımız, çok iyi şeyler beklediğimiz, kendisinin oyun stilini biraz daha değiştirmeyi düşündüğümüz, kaybetmeyi düşünmediğimiz biri" diye konuştu. Melo ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan usta hoca, TFF'den bağımsız olarak oyuncuya bazı yaptırımlar uygulayacaklarını belirtti. İmparator, PFDK'nın Melo'ya verdiği 4 maçlık cezayı eleştirerek şöyle dedi:

Öyle bir karar aldılar ki...
"PFDK öyle bir karar aldı ki oyuncumuza yaptıklarıyla değil, yapmadıklarıyla ilgili bir ceza verdi. Bize göre ağır bir ceza."

DROGBA ŞÖHRETLİ BİRİ
Drogba transferiyle ilgili de konuşan Terim, "Drogba dünyanın en iyi en şöhretli oyuncularından biri. Listede başka futbolcularda vardı. Artık transfer dönemi bitti" dedi.

FATİH TERİM'DEN 350. MAÇTA 79. BERABERLİK
Bursaspor karşısında Galatasaray'ın başındaki 350. resmi maçına çıkan Fatih Terim, 79. beraberliğini aldı. Tecrübeli çalıştırıcının 213 galibiyeti bulunurken, 58 de yenilgisi var. Süper Lig'de 5 kezle en fazla şampiyonluk yaşayan teknik adam unvanını elinde bulunduran İmparator, Galatasaray'ın başında UEFA Kupası dahil tam 11 kupa kaldırdı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN