Böyle gitmez

Böyle gitmez
Pazartesi 04.02.2013

Son 4 haftada 7 puan kaybedilmesi üzerine dün takımla bir görüşme yapan tecrübeli hoca, "Bu futbol bize yakışmıyor. Herkes kendini toplasın" dedi

Galatasaray'ın Bursaspor karşısındaki kötü oyunu teknik direktör Fatih Terim'i çileden çıkardı. Sarı-kırmızılı ekip ligde oynadığı son 4 karşılaşmada sadece Türk Telekom Arena'da Beşiktaş'ı yenebilirken, Trabzon, Kasımpaşa ve Bursaspor deplasmanlarında oynanan kötü futbol tecrübeli çalıştırıcıyı harekete geçirdi. Dünkü çalışma öncesinde oyuncularıyla özel bir toplantı yapan Fatih Terim, üst üste hatalar yapan defans hattı başta olmak üzere tüm futbolcuları uyardı ve herkesin kendine çeki düzen vermesini istedi.

BİZDEN BEKLENTİLER YÜKSELDİ
Savunmadan kendilerini toparlamasını isteyen teknik direktör Fatih Terim, diğer oyuncuların da defansa gerekli desteği vermemeleri nedeniyle dikkatini çekti. Yeni transferlerin katılımı ile beklentilerin yükseldiğini kaydeden deneyimli teknik adam, "Herkes bizden büyük başarılar bekliyor ama sahada henüz istenilen seviyede değiliz. Bu futbol kesinlikle Galatasaray'a yakışmıyor. Böyle devam etmesi halinde daha radikal tedbirler almak zorunda kalacağız" diye konuştu. Terim ayrıca Antalya maçında herkesten iki kişilik oynamasını beklediğini sözlerine ekledi.

Savaş ÇORLU

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN